CLUB MARİNA GÖCEK
MARİNA
VİLLALAR
HİZMETLER

Detaylı bilgi almak için
lütfen bize ulaşın.

HİZMETLER

MARİNA OFİS ( RESEPSİYON ) : Resepsiyon çalışma saatleri boyunca açık ve ofis personeli tarafından gerekli hizmetler sürdürülür.

TÜRK HAMAMI : Zevkli ve yorucu bir gezinin sonunda rahatlamanız ve dinlenmeniz için faydalabileceğiniz, deneyimli personellere sahip dünyaca ünlü Türk hamamımız, marina içinde de tüm yatçılarımızın hizmetindedir.

ÇAMAŞIRHANE : Hergün 08:00-21:00 saatleri arasında açıktır. Çamaşırlarınız her sabah 09:00-10:00 arası teknelerden toplanıp temizlendikten sonra, ertesi gün aynı saatlerde görevli personel tarafından yatlara teslim edilmektedir.

POSTA : Gelecek mektuplarınız için CLUP MARİNA, 48310 GÖCEK-FETHİYE-MUĞLA adresini kullanabilirsiniz. Mektuplarınız marina tarafından alındıktan sonra elinize ulaştırılır veya marina ofiste muhafaza edilir. Ayrıca gelen ve giden fax mesajlarınız için marina ofiste bulunan fax'ımız hizmetinizdedir. Fax numaramız + 90 252 645 1804 .

PALAMAR SERVİSİ : Yatlarınıza giriş ve çıkışlarınızda profesyonel denizcilerimiz eşlik etmektedir. Çıkış ve girişlerinizden 10 dakika önce ve her türlü istek ve ricalarınız için VHF kanalı 72'den arayabilir veya marina ofise bildirmeniz yeterli olacaktır.

TIBBİ MÜDAHALELER : İlk yardım marina ofis tarafından sağlanmaktadır. Daha ciddi ve büyük yaralanma ve hastalıklarda deniz ve kara ambulansı ilk 5 dakika içerisinde size ulaşacak mesafededir.

PTT : Göcek çarşı merkezinde yerel postane mevcuttur. Express taşıma servisi Fethiye'den hizmet vermekte olup, gerekli işlemler marina ofis tarafından ayarlanabilir.

ALIŞVERİŞ : Marina market sabah 08:00'den gece 24:00'e kadar hizmetinizdedir. Daha fazla seçenek için Göcek merkeze servis botumuzla ulaşım mevcuttur.V.H.F.: Telsiz kanalı 72'den "Club Marina" çağrısıyla iletişim kurabilirsiniz.

TEKNİK SERVİS : Yatlarınızın tüm teknik servisini karşılayacak eleman, araç-gereç marina ofis tarafından temin edilebilir.

HAVA RAPORU : Günlük hava raporunu her sabah saat 08:30'dan itibaren iskele panolarından izleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ FERİBOT SERVİSİ : Sezon süresince Clup Marina - Göcek arasında sabah 07:45 gece 24:00 arası servis botumuz hizmetinizdedir.

RESTAURANT : Marinada bulunan restauranımızda en usta ahçılar tarafından hazırlanmış leziz ve değişik damak tadında yemekler bulabilir, temiz ve güvenilir elemnlarımızdan 24 saat hizmet alabilirsiniz.

JİMNASTİK SALONU : Form ve zindeliğinizi koruyabilmek için faydalanabileceğiniz her türlü ekipman ile donatılmış fitness salonumuz yatçı ve misafirlerimizin hizmetindedir.

YAKIT : Yakıt istasyonumuzdan 24 saat mazot ve benzin ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen Bize ulaşın.

Ana Sayfa | Galeri SUAV | KÜSAV Vakfı | M / Y Halas | Club Marina GÖCEK | Site Haritası | Bize Ulaşın | English Page

Copyright © 2000, Kültür ve Sanat Varlıklarını Koruma ve Tanıtma Vakfı | Site tasarım: İki Pixel